OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 17 Niedzielę Zwykłą

27.07.2014 r.

1.   Dzisiaj z racji święta św. Krzysztofa Patrona kierowców po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów.

2.   Zapraszamy dzisiaj wieczorem o  godz. 18.00 do remizy w Kadłubskiej Woli w celu wyboru radnego.

3.   W czwartek 31 lipca o godz. 17.00 Msza św. w intencji ofiarodawców i dobrodziejów naszego klasztoru i sanktuarium.

4.   W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 i możliwość spowiedzi świętej.

5.   W czwartek i w piątek odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.

6.   W sobotę można zyskać odpust Porcjunkuli nawiedzając kościół parafialny i wypełniając pozostałe warunki.     

7.   W sobotę na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starej Błotnicy -  Państwa: Bartosiak, Gruszka i Jagodziński.

8.   Rozpoczyna się miesiąc sierpień – miesiąc pielgrzymek do sanktuariów maryjnych, zwłaszcza na Jasną Górę. Jest to także miesiąc trzeźwości.

9.   W dniu 6 sierpnia wyrusza z Radomia 36 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegółowe informację są w gablocie przed kościołem.

10.     Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o codziennym pacierzu i niedzielnej mszy św.

11.     Dyrektor Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Radomiu, oddział w Błotnicy  informuje, że bank został tymczasowo przeniesiony do lokalu obok sklepu pana Garlińskiego i czynny będzie od jutra godziny 7.30.

12.     Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

13.     W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Wacława Wdowczyka z Kiełbowa Starego, z ofiar złożonych podczas pogrzebu wyznaczono 10  intencji. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.