OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 21 Niedzielę Zwykłą

24.08.2014 r.

 

1.     We wtorek 26 sierpnia Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej – Patronki Polski.

2.     Kończą się wakacje. Zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z Sakramentu Pokuty przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Okazja do spowiedzi św. codziennie przed mszą św. oraz w piątek od godz. 16.00.

3.     W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 gminne dożynki.

4.     Bóg zapłać wszystkim, którzy podjęli  na nocleg pielgrzymów z pieszej pielgrzymi z Warszawy na Jasną Górę i za produkty żywnościowe złożone w kuchni klasztornej.

5.     W sobotę na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Mokrosęku -  Państwa: Mikulski, Przytuła i Kozłowski.

6.   Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:

1)   Kacper Wieczorek – kawaler  30 l . zamieszkały w Starej Błotnicy, parafia tutejsza i Joanna Katarzyna Burakowska  – panna zamieszkała w Radzanowie, parafia św. Marcina w Radzanowie: zapowiedź pierwsza.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest zgłosić to do kancelarii parafialnej.

2)   Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.