OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 23 Niedzielę Zwykłą

7.09.2014 r.

1.     Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Sumie do godz. 16.00. Zachęcamy do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

2.     Po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie  z Siostrami Koła Żywego Różańca.

3.     Dzisiaj o na godz. 12.00 do naszego Sanktuarium przybędzie piesza pielgrzymka z Gozdu, a na godz. 15.30 piesza pielgrzymka z Katedry z Radomia.

4.     Jutro w Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Odpust Parafialny. Msze święte o godz. 8.00, 10.00, 12 Suma i o godz. 17.00. Przewodniczyć będzie Kanclerz Kurii Radomskiej Ks. Prałat Edward Poniewierski . Zapraszamy asystę, ministrantów, niosących feretrony, obrazy, poczty sztandarowe i strażaków.

5.     Za złożone produkty żywnościowe do kuchni klasztornej z racji odpustu mieszkańcom Mokrosęka składamy serdeczne Bóg zapłać. Także za ofiarę odpustową 450 zł. i na ogrzewanie kościoła 1010 zł. Pozostałe wioski prosimy o uregulowanie na ogrzewanie kościoła za poprzedni rok.

6.     W sobotę rejonowy dzień skupienia dla narzeczonych o godz. 10.00.

7.     O. Sebastian zaprasza ministrantów na zbiórkę w sobotę o godz. 11.00, a scholę na godz. 14.00.

8.     W piątek na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Mokrosęka -  Państwa: Wolak, Kucharczyk i Kacprzak.

9.     Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:

1)      Karol Piwowarczyk – kawaler lat 22 zamieszkały Kolonia Piaski parafia pw. Św. Bartłomieja we Wsoli i Sylwia Kamińska panna lat 22 zamieszkała w Starej Błotnicy parafia tutejsza: zapowiedź druga.

2)      Robert Kocon – kawaler lat 24, zamieszkały w Siemiradz parafia tutejsza i Joanna Stefańczyk – panna lat 20, zamieszkała w Kiełbów Starych, parafia tutejsza: zapowiedź pierwsza.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest zgłosić to do kancelarii parafialnej.

10.    Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.