OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 24 Niedzielę Zwykłą

14.09.2014 r.

 

1.     Dzisiaj Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

2.     W środę 17 września wspominać będziemy 75 rocz. napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939r. W modlitwach pamiętajmy o wszystkich, którzy zginęli w obozach i łagrach, a także oddali swoje Zycie w obronie naszej Ojczyzny i Kościoła.   

3.     W czwartek przypada Święto Świętego Stanisława Kostki – Patrona Polski, dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież gimnazjum na Mszę św. o godz. 17.00 podczas, której poświęcimy plecaki, książki, zeszyty i przybory szkolne. 

4.     W przyszłą niedzielę przypada Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Modlić się będziemy podczas Nieszporów o godzinie 15.30 włączając intencje i prośby złożone przez wiernych i pielgrzymów.

5.     Także w przyszłą niedzielę przypada trzecia niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na prace remontowo budowlane prowadzone w naszym sanktuarium i kościele.

6.     W sobotę do sprzątania kościoła na 8.30 zapraszamy mieszkańców Mokrosęka państwa: Bednarek Fijałkowski, Jaśkiewicz.

7.     Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:

1)      Robert Kocon – kawaler lat 24, zamieszkały w Siemiradz parafia tutejsza i Joanna Stefańczyk – panna lat 20, zamieszkała w Kiełbów Stary, parafia tutejsza: zapowiedź druga.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest zgłosić to do kancelarii parafialnej.

8.          Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.