OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 25 Niedzielę Zwykłą

21.09.2014 r.

 

1.     Dziś 21 dzień miesiąca. Na Mszy św. o godz. 16.00 modlić się będziemy Nowenną do Matki Bożej Pocieszenia w intencjach złożonych przez pielgrzymów i wiernych.

2.     Dziś także trzecia niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę  przeznaczone są na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszym Sanktuarium. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

3.     Zapraszamy chłopców do służby przy ołtarzu jako ministranci w sobotę na godz. 11.00   i dziewczynki na scholę o godz. 14.00.

4.     W niedzielę 28 września po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci klas trzecich przygotowujących się do Pierwszej Komunii św..

5.     Także w przyszłą niedzielę Ksiądz Biskup Ordynariusz zaprasza do modlitwy w intencji  III Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów.

6.     Pragniemy włączyć się w ogólnopolską pomoc Kościołowi na Ukrainie. Dlatego w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na ten cel. Radnych parafii prosimy o przeprowadzenie tej zbiórki.

7.     W sobotę do sprzątania kościoła na 8.30 zapraszamy mieszkańców Mokrosęka państwa: Ofiara, Włodarczyk i Zaremba.

8.     Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.