OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 27 Niedzielę Zwykłą

5.10.2014 r.

 

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.00. Po Mszy św.
o godz. 10.00 spotkanie z Siostrami Kół Żywego Różańca.

2. Dzisiaj po Mszy św. będzie można nabywać u naszych ministrantów znicze i wkłady do nich. Cały zysk ze sprzedaży zniczy przeznaczony będzie na potrzeby ministrantów i scholii.

3. We wtorek 7 października Święto Matki Bożej Różańcowej. Na Mszy św. o godz. 17.00 zostaną poświęcone różańce dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.

4. We wtorek Ks. Bp Adam Odzimek obchodzi 70-rocznicę urodzin. Otoczmy Dostojnego Pasterza naszymi modlitwami.

5. W sobotę do naszego Sanktuarium przybędzie pielgrzymka Ruchu „Światło-Życie” i Domowego Kościoła z całej Diecezji Radomskiej. Dzień Wspólnoty rozpocznie się o godz. 9.30. Szczegółowy program znajduje się w gablocie przed kościołem. 

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy XIV Dzień Papieski pod hasłem „Świętymi bądźcie”. Jak co roku po każdej Mszy św. harcerze i młodzież gimnazjalna zbierać będą ofiary do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

7. Zapraszamy wszystkich parafian, a w szczególności dzieci i młodzież do modlitwy różańcowej. Nabożeństwa Październikowe codziennie o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.30.

8. Dziękujemy mieszkańcom Siemiradza za ofiarę 700 zł. i Wólki Kadłubskiej za ofiarę 150 zł. na ogrzewanie kościoła i wywóz śmieci. 

9. W piątek do sprzątania kościoła na 8.30 zapraszamy mieszkańców Mokrosęka państwa: Włodarczyk, Zalewski, Bojanowicz.

10.         Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

11.         Za Śp. + Cecylię Wieczorek z Starej Błotnicy wyznaczono 13 intencji mszalnych.