OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 29 Niedzielę Zwykłą

19.10.2014 r.

 

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na prace remontowo - budowlane w naszym Sanktuarium. Ofiarodawcom i dobrodziejom składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Po Mszach św. będzie można nabywać u naszych ministrantów znicze i wkłady do nich. Cały zysk ze sprzedaży zniczy przeznaczony będzie na potrzeby ministrantów i scholii.

3. W środę 22 października cały Kościół na świecie obchodzi święto św. Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich na różaniec o godz. 16.30, aby modlitwą uczcić naszego św. Jana Pawła II.

4. Pragniemy poinformować, że w przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się wizytacja kanoniczna przeprowadzona, przez ks. bp. Henryka Tomasika. Szczegółowy program wizytacji znajduje się w gablocie.

5. Zapraszamy wszystkich parafian, a w szczególności dzieci i młodzież do modlitwy różańcowej. Nabożeństwa Październikowe codziennie o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.30.

6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Można nadal dawać na wypominki. Kartki rozłożone są na ławkach. Prosimy o czytelne wpisywanie imiona i nazwisk zmarłych, miejscowość i godzinę Mszy św.: 10.00 lub 12.00.

7. Prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich zmarłych a także zaniedbanych grobów sąsiednich.

8. W zakrystii i w kancelarii parafialnej można już zamawiać Msze św. na przyszły rok.

9. W sobotę do sprzątania kościoła na 8.30 zapraszamy mieszkańców Mokrosęka państwa: Szymczak Andrzej, Wąsik i Kołtunowicz.

10.         Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

10.   W minionym tygodniu Bóg odwołał do  wieczności śp.+ Genowefę Goździk z Sopotu, której pogrzeb odbył się wczoraj. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…