OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 32 Niedzielę Zwykłą

9.11.2014 r.

1.       Dzisiaj Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Jest to Katedra Papieża jako Biskupa Rzymu. Do XIV wieku papieże rezydowali przy tej Bazylice.

2.       Dzisiaj taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Radomiu. Natomiast po mszach zbiórka ofiar do puszek na dzieło Pomoc Kościołowi w Potrzebie – Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Prosimy naszych Radnych o przeprowadzenie tej zbiórki.

3.       Od dzisiaj przed Mszą św. o godz. 10.00 i 12.00 czytamy nowe wypominki roczne. Tekst wypominek jest umieszczony w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii w zakładce „intencje mszalne”. Uprzejmie prosimy o sprawdzenie, czy nie ma tam pomyłek, błędnego odczytania nazwisk i niewłaściwej godziny Mszy św.

4.       We wtorek Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 12.00 (za Ojczyznę) i 17.00.

5.       W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na prace remontowo - budowlane w naszym Sanktuarium. Ofiarodawcom i dobrodziejom składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.       W tym tygodniu przewidujemy wycinkę drzew na cmentarzu. Wszystkich, którzy chcieliby usunąć drzewa przy grobach swoich zmarłych, proszeni są o przyjście na cmentarz w poniedziałek na godz. 9.00.  

7.       W zakrystii i w kancelarii parafialnej można zamawiać Msze św. na przyszły rok.

8.       Ministranci i schola dziękują za zysk z okazji sprzedanych zniczy i lampek.

9.       W sobotę 15 listopada do sprzątania kościoła na 8.30 zapraszamy mieszkańców Sopotu państwa: Kucharczyk, Podymniak i Ofiara.

10.  Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.