OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 33 Niedzielę Zwykłą

16.11.2014 r.

 

1.       Przed Mszą św. o godz. 10.00 i 12.00 czytamy nowe wypominki roczne. Tekst wypominek jest umieszczony w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii w zakładce „intencje mszalne”. Uprzejmie prosimy o sprawdzenie, czy nie ma tam pomyłek, błędnego odczytania nazwisk i niewłaściwej godziny Mszy św.

2.       Rozpoczynamy sezon grzewczy w kościele. Wioski, które jeszcze nie uregulowały opłat za poprzedni rok prosimy o załatwienie tej sprawy.

3.       Dzisiejsza taca z racji trzeciej niedzieli miesiąca przeznaczona jest na prace remontowo – budowlane prowadzone w naszym sanktuarium.

4.       W przyszłą niedzielę taca będzie zbierana na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.  

5.       Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla i koniec roku liturgicznego.

6.       W zakrystii i w kancelarii parafialnej można zamawiać Msze św. na przyszły rok.

7.       W sobotę 22 listopada przypada patronalne wspomnienie św. Cecylii Patronki muzyki kościelnej. Na wieczornej mszy modlić się będziemy w intencji Chórzystów i scholii.

8.       Także sobotę 22 listopada do sprzątania kościoła na 8.30 zapraszamy mieszkańców Sopotu państwa: Malinowski, Rylski, Kołtunowicz i Szymanowicz.

9.       Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

10.  W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp.+ Kazimierza Prusa z Radomia, z ofiar złożonych podczas pogrzebu wyznaczono 8 intencji oraz śp. + Helenę Michalak ze Starego Kadłuba, wyznaczono 9 intencji. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….