OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 34 Niedzielę Zwykłą

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

23.11.2014 r.

1.       Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata i koniec roku liturgicznego. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt poświecenia rodzaju ludzkiego Jego Sercu.

2.       Przed Mszą św. o godz. 10.00 i 12.00 czytamy nowe wypominki roczne. Tekst wypominek jest umieszczony w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii w zakładce „intencje mszalne”. Uprzejmie prosimy o sprawdzenie, czy nie ma tam pomyłek, błędnego odczytania nazwisk i niewłaściwej godziny Mszy św.

3.       W piątek 28 listopada o godz. 18.30 w Jedlińsku odbędzie się Apel Młodych w związku z przygotowaniami do Światowego Dnia Młodzieży. Wyjazd naszej młodzieży z parkingu przed kościołem o godz. 17.50.

4.       W przyszłą niedzielę swoje imieniny obchodzić będzie nasz Proboszcz O. Andrzej. Otoczmy naszego Ojca Proboszcza modlitwami i serdeczną życzliwością.

5.       Rozpoczynamy sezon grzewczy w kościele. Dziękujemy mieszkańcom Czyżówki za ofiarę 1010 zł. na ogrzewanie kościoła i wywóz śmieci. Wioski, które jeszcze nie uregulowały opłat za poprzedni rok prosimy o zebranie zaległych wpłat.

6.       W zakrystii i w kancelarii parafialnej można zamawiać Msze św. na przyszły rok.

7.       Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej „Gościa Niedzielnego”. Dzisiaj kalendarz na 2015 r. z dokładnymi świętami kościelnymi.  

8.       W sobotę 29 listopada do sprzątania kościoła na 8.30 zapraszamy mieszkańców Sopotu państwa: Jarosiński, Broda i Zieliński.

9.       Komunikat Księdza Biskupa.

10. Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.