OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na Uroczystość Świętej Rodziny

28.12.2014 r.

 

1.           Dzisiaj Uroczystość Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Opiece Świętej Rodziny polecamy wszystkie rodziny naszej parafii i naszych gości.

2.           W środę 31 grudnia o godz. 16.30 uroczyste nieszpory na zakończenie roku i Msza św. w intencji dobrodziejów i ofiarodawców naszego Sanktuarium.

3.           W czwartek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte będą jak w niedzielę. Przypominamy że Uroczystość ta należy do świąt nakazanych i obowiązuje nas udział we Mszy św.

4.           W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do trwania w łasce uświęcającej, a ci którzy praktykują pierwsze piątki miesiąca niechaj przyjmą Komunię św. Z racji kolędy nie będzie w tym miesiącu odwiedzin chorych.

5.           W sobotę 3 stycznia zapraszamy ministrantów, lektorów, scholę i chór parafialny na Mszę św. o godz. 17.00, a po Mszy na opłatek w sali nad Remizą Strażacką.

6.           Pragniemy serdecznie podziękować Parafianom i Gościom za produkty żywnościowe złożone z racji świąt do klasztoru. Bóg zapłać chorym za ofiary składane podczas wizyty z posługą sakramentalną.

7.           Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Świat Bożego Narodzenia. Dziękuję Ojcom i młodzieży za zrobienie żłobka w kościele oraz ministrantom, scholi i chórowi za oprawę liturgiczną.

 

8.           Po Trzech Królach rozpoczynamy kolędę.

 

Jakubów

7 stycznia

Stary Kiełbów

7, 8 i 9 stycznia

Wyręba

7 stycznia

Stary Kadłub

8, 9 i 10 stycznia

Osów

8, 9, 10 stycznia

Ryki

9 i 10 stycznia

Sopot

10 stycznia

Czyżówka

12 i 13 stycznia

Kobylnik

12, 13 i 14 stycznia

Stara Błotnica

12, 13, 14, 15 i 16 stycznia

Wólka Kadłubska

14 stycznia

Wola Kadłubska

15, 16 i 17 stycznia

Mokrosęk

15, 16 i 17 stycznia

Siemiradz

16 i 17 stycznia

Chruściechów

17 i 19 stycznia

Wólka Pierzchnieńska

19 stycznia

            

   Szczegółowy program umieszczony jest w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii w zakładce: ogłoszenia parafialne.

9.           Ofiary z tegorocznej kolędy pragniemy przeznaczyć na dokończenie remontu domu duszpasterskiego: wymianę dachu, docieplenie budynku, wykończenie sali dla młodzieży, wyburzenie domu i dokończenie parkingu.

10.      Dziękujemy mieszkańcom Kadłubskiej Woli za złożoną ofiarę za ogrzewanie kościoła i wywóz śmieci z cmentarza w kwocie 730 zł.

11.       W sobotę 3 stycznia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika państwa: Pośnik, Szymanowicz i Markowski. Prosimy, aby rodziny, które nie mogą w wyznaczonym dniu podjąć swego obowiązku, we własnym zakresie zamienili się z innym rodzinami.

12.       Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i  jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

13.       W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Teresę Zaręba ze Starego Kadłuba. Pogrzeb odbędzie się we wtorek 30 grudnia o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.