OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16 Niedziela Zwykła

19.07.2015 r.

1.            Dzisiaj taca przeznaczona jest na prace remontowo - budowlane w naszym Sanktuarium. Ofiarodawcom i dobrodziejom składamy serdeczne Bóg zapłać.

2.            We wtorek 21 lipca o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Błotnickiej.

3.            W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów z racji święta św. Krzysztofa patrona kierowców.

4.            W dniu 6 sierpnia wyrusza z Radomia 37 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegółowe informację są w gablocie przed kościołem.

5.            Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o codziennym pacierzu i niedzielnej mszy św.

6.           Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1)        Rafał Tkaczyk – kawaler lat 34, zamieszkały we Kobylniku  parafia tutejsza i Katarzyna Witkowska – panna lat 29, zamieszkała w parafii św. Jana Chrzciciela w Stromcu: zapowiedź druga.

Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest zgłosić się do kancelarii parafialnej.

 

7.            W sobotę 25 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Osowa Państwa: Kowalczyk (nr domu 36),  Cedrowski (nr domu 37), Smolaga (nr domu 38) i Bystrzycki (nr domu 40). Prosimy rodziny, które nie mogą w danym dniu przybyć do sprzątania kościoła, aby zamieniły się z innymi lub przysłali kogoś w zastępstwie.

8.            Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i  jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

9.            W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:

1)        śp. Zdzisława Gniadka z Czyżówki – z ofiar złożonych podczas pogrzebu wyznaczono 21 intencji od uczestników pogrzebu i jedna od Zakładu Pogrzebowego Pana Komorowskiego. 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.