OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17 Niedziela Zwykła

26.07.2015 r.

1.            Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów z racji święta św. Krzysztofa patrona kierowców. Zaraz po Mszy udajemy się do swoich samochodów i tam czekamy na kapłana. Bóg zapłać za ofiary składane podczas poświęcania pojazdów.

2.            W dniu 6 sierpnia wyrusza z Radomia 37 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegółowe informację są w gablocie przed kościołem. Wierni, którzy z różnych względów nie mogą wziąć udział w pieszej pielgrzymce zachęcamy do duchowego pielgrzymowania. Zapisy na duchową pielgrzymkę po Mszy św. w kruchcie kościoła.

3.            Bóg zapłać mieszkańcom Kobylnika za ofiarę 870 zł. na ogrzewanie kościoła i wywóz śmieci. Prosimy o zebranie ofiar w pozostałych wioskach na ogrzewanie kościoła i wywóz śmieci za okres grzewczy 2014/2015.

4.            W sobotę 1 sierpnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kadłuba Państwa: Firlej (nr domu 1),  Zaczkowski (nr domu 3) i Drabik (nr domu 5).

5.            Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i  jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.