OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 2 Niedzielę Zwykłą

18.01.2015 r.

 

1.           Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę  przeznaczone są na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszym Sanktuarium. Po Mszach zaś nasi radni prowadzą zbiórkę do puszek na diecezjalne Środki Społecznego Przekazu.

2.           Dzisiaj przypada zewnętrzna Uroczystość Św. Pawła Pierwszego Pustelnika Patriarchy Zakonu Paulinów.  Z tej racji na Mszy św. o godz. 10.00 będzie specjalne błogosławieństwo dla dzieci i niemowląt. Prosimy o modlitwę w intencji naszej Wspólnoty Paulińskiej i o powołania do naszego Zakonu.

3.           W środę 21 stycznia o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Błotnickiej.

4.           Wczoraj Ojciec Święty Franciszek mianował Ks. dra hab. Piotra Turzyńskiego biskupem pomocniczym diecezji radomskiej. Jutro natomiast Ks. Bp Henryk Tomasik obchodzi swoje imieniny.  Polecamy Waszym modlitwom Pasterzy naszej Diecezji.

5.           We wtorek 20 stycznia także O. Sebastian obchodzi swoje imieniny. W czasie ferii O. Sebastian jest na feriach z dziećmi i młodzieżą naszej parafii w Zakopanem. W dniu jego imienin będziemy polecać O. Sebastiana Matce Bożej Błotnickiej.

6.           W przyszłą niedzielę ofiary ze Mszy św. o godz. 10.00 będą przeznaczone na potrzeby ministrantów i scholi z naszej parafii.

7.           Jutro kończymy kolędę. Pragniemy podziękować wszystkim Parafianom za miłe i gościnne przyjęcie Ojców w swoich domach. Bóg zapłać za ofiary, które z racji wizyty duszpasterskiej złożyliście na remont domu duszpasterskiego. Ofiary te wzrosły w porównaniu z ubiegłymi latami. Ponowne prace już się rozpoczęły i wkrótce zostanie oddana sala do spotkań dzieci i młodzieży i innych grup duszpasterskich. Ci, którzy nie mogli przyjąć kapłana w swoim domu, mogą zaprosić nas w innym terminie.

8.            W sobotę 24 stycznia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika państwa: Walczak, Białkowski i Pośnik.

9.            Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.