OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25 Niedziela Zwykła

20.09.2015 r.

 

1.           Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na prace remontowo budowlane prowadzone w naszym sanktuarium. Bóg zapłać wszystkim parafianom i pielgrzymom za wielką ofiarność.

2.           Bóg zapłać piekarni „Epuch” Państwa Jaworskich z Jedlińska za fundowanie chleba i ciast do kuchni klasztornej, a zwłaszcza chlebków na odpusty parafialne. Bóg zapłać także piekarni „Rafał Kazana” za dar chleba w dniu wczorajszym z racji jubileuszu 25-lecia istnienia piekarni.  

3.           Jutro Święto Św. Mateusza Apostoła. Na Mszy św. o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Błotnickiej.

4.           W sobotę 26 września o godz. 17.00 zwolniła się intencja Mszy św. Gdyby ktoś był zainteresowany tym terminem, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.   

5.            Jak co roku w sobotę 3 października udamy się autokarem z pielgrzymką różańcową do Sanktuarium w Wysokim Kole. Zapisy u O. Andrzeja lub w zakrystii.

6.            Zbiórka ministrantów w soboty o godz. 10.30 i scholi parafialnej o godz. 14.00.

7.            O. Jacek i Pani Danuta zapraszają chętnych do chóru parafialnego. Dawniej chór błotnicki był duży i pięknie śpiewał. Jest wiele osób obdarzonych przez Pana Boga pięknym głosem. Niechaj ten dar służy Jezusowi, Matce Bożej Błotnickiej i wszystkim parafianom i pielgrzymom.

8.            Zbliża się nowy sezon grzewczy, a wiele wiosek zalega z ofiarami na ogrzewanie za poprzedni rok. Prosimy wiernych z tych wiosek o dokonanie jak najszybciej zbiórek ofiar na ogrzewanie i wywóz śmieci.

9.            W sobotę 26 września na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kadłuba Państwa: Kucharczyk (nr domu 33),  Bystrzycki (nr domu 34) i Sęk (nr domu 35).

10.       Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i  jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.