OGŁOSZENIA PARAFIALNE

3 Niedziela Adwentu

 

13.12.2015 r.

 

1.           Dzisiaj 13 grudnia. Modlimy się, aby krew ofiar stanu wojennego przelana za wolność naszej Ojczyzny pojednała dzisiaj naszych polityków dla dobra Polski.

2.           W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 10.00 woluntariusze naszej szkoły będą rozprowadzać bombki choinkowe.

3.           Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiary z tacy będą przeznaczone na prace remontowo budowlane w naszym kościele.

4.           Codziennie Roraty o godz. 17.00. Zapraszamy dzieci z lampionami, młodzież i wszystkich dorosłych na to czuwanie z Maryją Niepokalaną na przyjście Zbawiciela.

5.           W soboty o godz. 8.00 Roraty młodych i po Mszy św. śniadanie młodych w sali duszpasterskiej.

6.           W tym tygodniu w czwartek i w piątek spowiedź na święta dla chorych z namaszczeniem i Komunią św. Prosimy o zgłaszanie chorych, którzy nie są objęci comiesięcznym duszpasterstwem.

7.           Przed kościołem ministranci i schola rozprowadzają świece Caritas na stół wigilijny, a także zrobione przez siebie figurki bożonarodzeniowe i kartki świąteczne. Można nabyć też świeże soki jabłkowe w cenie 10 zł.

8.           Jutro w szkole o godz. 16.00 przymiarka strojów komunijnych.

9.           W zakrystii można zamawiać msze św. na 2016 rok.

10.       Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.30, scholi w sobotę o godz. 14.00. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 włączenie w poczet ministrantów 8 kandydatów.

11.       Próby chóru parafialnego w środy o godz. 18.00.

12.       W sobotę 12 grudnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kadłubskiej Woli Państwa: Kopycka (nr domu 21),  Kowalczyk (nr domu 22) i Chojnacki (nr domu 62).

13.       Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i  jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i  opieki Matki Bożej Pocieszenia.