OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 3 Niedzielę Wielkiego Postu

8.03.2015 r.

1.           W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Przypominamy, że wszyscy parafianie mają obowiązek  udziału w rekolekcjach. Rekolekcje będą trwały 4 dni. A wygłosi je O. Stanisław Jarosz z klasztoru z Włodawy.

2.           Za tydzień ofiary będą przeznaczone na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszym Sanktuarium.

3.           Można już składać w zakrystii ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.  

4.           Zachęcamy wszystkich do udziału w Drodze Krzyżowej w piątek o godz. 16.30.

5.           Intencje mszalne są wywieszane w gablocie przed kościołem i umieszczane na stronie internetowej parafii. Prosimy zainteresowanych o sprawdzanie, czy nie ma pomyłek i w razie takich, o zgłoszenie w zakrystii przed odprawieniem Mszy św.

6.           Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:

Łukasz Pankowski – kawaler lat 30, zamieszkały w Młodynie Górne parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Bukównie  i Monika Maria Gniadek – panna lat 27, zamieszkała w Czyżówce parafia tutejsza: zapowiedź druga. Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest zgłosić to do kancelarii parafialnej.

7.            W sobotę 14 marca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Skowroński (nr domu 59),  Jeżak (nr domu 61) i Wąsik (nr domu 63) .

8.            Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.