OGŁOSZENIA PARAFIALNE

3 Niedziela Wielkanocna

19.04.2015 r.

1.           Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego.

2.           Dzisiaj w trzecią niedzielę miesiąca ofiary przeznaczone są na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszym Sanktuarium.

3.           We wtorek 21 kwietnia o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia.

4.           W czwartek 23 kwietnia Uroczystość Św. Wojciecha – głównego Patrona Polski.

5.           W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Dobrego Pasterza. Taca przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.

6.           Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Karol Frączek – kawaler  lat 29 zamieszkały w Kadłubskiej Woli parafia tutejsza i Sylwia Głowacka – panna lat 23  zamieszkała w Wacynie w parafii Matki Bożej Różańcowej w Bielisze: zapowiedź pierwsza. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest zgłosić to do kancelarii parafialnej.

7.            W sobotę 25 kwietnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Siemiradza Państwa: Chudzik (nr domu 16),  Jaworski (nr domu 16a), i Kwatek (nr domu 17a).

8.            Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.