OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXII Niedziela Zwykła

8.11.2015 r.

1.           Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 przedstawienie w wykonaniu dzieci naszej parafii pt. „Drewniana miska”.

2.           Dzisiaj po mszach przed kościołem nasi Radni zbierają do puszek ofiary na Kościół w Potrzebie.

3.           W środę Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 10.00 (za Ojczyznę) i 17.00.

4.           Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na prace remontowo budowlane prowadzone w naszym sanktuarium.

5.           Bóg zapłać wszystkim, którzy powierzyli swoich zmarłych naszym modlitwom w wypominkach. Wypominki listopadowe odczytujemy do jutra przed Mszą św. wieczorową odmawiając w intencji zmarłych różaniec i odprawiając w ich intencji Mszę św. Wypominki roczne odczytujemy w każdą niedzielę o godz. 9.40 i 11.40. Bóg zapłać za ofiary złożone z wypominkami.

6.           Wypominki roczne są wywieszone w gablocie przed kościołem i znajdują się na stronie internetowej parafii w zakładce „intencje mszalne”. Prosimy o sprawdzenie, czy nie brakuje tam imion waszych bliskich zmarłych i czy nie ma jakichś błędów. Wszelkie nieścisłości prosimy zgłaszać w zakrystii lub przez internet.

7.           Ministranci i schola prowadzą przed kościołem wyprzedaż zniczy i wkładów do zniczy.

8.           Na cmentarzu parafialnym zostały oznaczone drzewa do usunięcia. Drzewa te zagrażają nagrobkom i sprawiają dużo kłopotu w utrzymaniu porządku. Wszystkich opiekunów grobów w zasięgu tych drzew prosimy o kontakt z Panem Komorowskim (tel. podany na kartkach umieszczonych na drzewach). 

9.           Na stronie internetowej parafii można wpisywać prośby i podziękowania do Matki Bożej Pocieszenia. Prośby te odczytujemy i omadlamy na nowennie 21 każdego miesiąca o godz. 16.30.

10.       Bóg zapłać chorym odwiedzanym z posługą sakramentalną za ofiary i dary do kuchni klasztornej.

11.       W zakrystii można zamawiać msze św. na 2016 rok.

12.        Zbiórka ministrantów w soboty o godz. 10.30 i scholi o godz. 14.00.

13.        Próby chóru parafialnego w środy o godz. 18.00.

14.        Jutro w poniedziałek 9 listopada na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Wyręby Państwa: Nagrodzki, Grochala (nr domu 75) i Bąba (nr domu 74). W sobotę zaś 14 listopada na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kadłubskiej Woli Państwa: Lutek (nr domu 1),  Szatan (nr domu 4) i Drabik (nr domu 6). Bóg zapłać tym wszystkim, którzy nie mogąc włączyć się w sprzątanie kościoła przysyłają kogoś w zastępstwie lub składają ofiarę. W gablocie można zapoznać się z kolejnymi terminami sprzątania kościoła.

15.        Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

16.        W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:

1)        śp. Bogumiła Henryka Tatar z Mokrosęku – z ofiar złożonych podczas pogrzebu wyznaczono 7 intencji od uczestników pogrzebu, 2 od pracowników „RTBS Administrator” i jedna od Zakładu Pogrzebowego P. Komorowskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.