OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 4 Niedzielę Zwykłą

1.02.2015 r.

 

1.           Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.00.

2.           Po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie opłatkowe dla Rady Parfialnej.

3.           Jutro Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na mszach o godz. 7.00, 8.00, 10.00 i 17.00 poświecenie gromnic. Na Mszy o godz. 17.00 wręczenie świec komunijnych dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii św.

4.           Święto Ofiarowania Pańskiego jest też dniem życia konsekrowanego, czyli wszystkich zakonników i sióstr zakonnych. Obejmijmy modlitwą wszystkie siostry zakonne i zakonników z naszej parafii oraz o dalsze powołania z naszych rodzin. Taca jutro będzie przeznaczona na zakony klauzurowe.

5.           We wtorek wspominamy św. Błażeja patrona chorób gardła. Poświecenie jabłek na Mszy św. o godz. 7.00, 8.00 i 17.00.

6.           W tym tygodniu przypadają Pierwsze: Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.  Od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

7.           W tym tygodniu także odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Z racji, że liczba chorych powiększyła się do 70 osób komunia chorych będzie w następujące dni:

Czwartek – Czyżówka, Mokrosęk, Sopot, Kobylnik i Siemiradz

Piątek – Stara Błotnica, Stary Kadłub, Wyręba i Kadłubska Wola

Sobota – Stary Kiełbów, Chruściechów, Jakubów i Osów.

8.            W związku z sakrą Biskupa Nominata Ks. Piotra Turzyńskiego, która została zaplanowana na 28 lutego 2015 r. ulega zmianie termin najbliższego dnia skupienia dla narzeczonych. Odbędzie się on w pierwszą sobotę Wielkiego Postu 21 lutego 2015 r. w sanktuariach maryjnych diecezji radomskiej.

9.            W sobotę 7 lutego na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Bukowski lub Włodarczyk (nr domu 36),  Nagrodzki (nr domu 37) i Marszałek (nr domu 42) .

10.       Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.