OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 5 Niedzielę Wielkiego Postu

22.03.2015 r.

 

1.           W środę przypada Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny.  Jest to także Dzień Świętości Życia. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. przychodzą z rodzicami na Mszę św. o godz. 17.00. Zostaną im uroczyście wręczone książeczki do nabożeństwa.

2.           W piątek na godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową.

3.           W sobotę zmiana czasu na letni. Przesuwamy wskazówkę zegara o jedną godzinę do przodu.

4.           Za tydzień niedziela palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św., a procesja z palmami o godzinie 9.45.

5.           Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Nadal można składać ofiary w zakrystii.

6.           Prosimy o odnowienie i ustrojenie w tym tygodniu  feretronów, chorągwi kościelnych i poduszek niesionych podczas procesji rezurekcyjnej.

7.           Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Łukasz Michał Szymański – kawaler, zamieszkały w Stary Osów parafia tutejsza i Alina Justyna Kępka - panna, zamieszkała w miejscowości Ignaców w parafii Św. Prokopa Opata w Błędowie: zapowiedź druga. Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest zgłosić się do kancelarii parafialnej.

 

 

 

8.            W sobotę 28 marca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Sobień (nr domu 66),  Ratuska (nr domu 66) i Tkaczyk (nr domu 67) .

9.            Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.