OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 5 Niedzielę Zwykłą

8.02.2015 r.

1.           W Gościu Niedzielnym z zeszłej niedzieli możemy przeczytać o wizycie Księdza Biskupa Nominata Piotra Turzyńskiego w naszym Sanktuarium oraz znajduje się tam płyta z filmem o  św. Teresie od Jezusa.

2.            Ksiądz Biskup Nominat Piotr Turzyński przyjmie święcenia biskupie w sobotę 28 lutego o godz. 11.00 w Katedrze Radomskiej. Organizujemy wyjazd autokarem na tę uroczystość. Prosimy chętnych na wyjazd o zgłaszanie się w zakrystii.

3.           W czwartek, piątek i sobotę odwiedzaliśmy chorych z posługą sakramentalną. Jeżeli do kogoś nie dotarliśmy, to prosimy o zgłoszenie tego w zakrystii.

4.           W tym tygodniu tłusty czwartek.

5.            W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca ofiary złożone na tacę  przeznaczone będą na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszym Sanktuarium.

6.           Zapraszamy młodzież męską w wieku 17 do 29 lat na rekolekcje powołaniowe organizowane na Jasnej Górze w dniach 12-15 luty 2015 r. Rekolekcje te są dobrą okazją do rozeznania swojego powołania. Zapisy na stronie internetowej: www.powolania.paulini.pl

7.            W sobotę 14 lutego na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Marszałek lub Włodarczyk (nr domu 43),  Spytek (nr domu 45) i Wójcik (nr domu 46) .

8.            Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

9.            W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Wandę Bujanowicz z Kobylnika – z ofiar złożonych podczas pogrzebu wyznaczono 9 intencji oraz 1 intencja od Zakładu Pogrzebowego Pana Komorowskiego. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.