OGŁOSZENIA PARAFIALNE

6 Niedziela Wielkanocna

10.05.2015 r.

 

1.           Dzisiaj po mszach radni przeprowadzają zbiórkę do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Nepalu.

2.           Zachęcamy wiernych do udziału w wyborach prezydenckich.

3.           W kościele nabożeństwo majowe odprawiamy w niedziele o godz. 15.30 a w dni powszednie o godz. 16.30. Zachęcamy wiernych, aby gromadzili się przy krzyżach i figurach przydrożnych w swoich wioskach i tam też śpiewali Litanię Loretańską.

4.           Dzień skupienia dla narzeczonych w naszym sanktuarium odbędzie się 16 maja o godz. 10.00.

5.            W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca przeżywać będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ofiary złożone na tacę  będą przeznaczone na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszym Sanktuarium.

6.            W związku ze zbliżającym się odpustem Matki Kościoła w drugi dzień Zesłania Ducha Świętego, prosimy mieszkańców Kobylnika o pomoc w przygotowaniu tej uroczystości, o produkty żywnościowe.

7.            W piątek 15 maja rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania.

8.            Również w piątek na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Siemiradza Państwa: Kucharczyk (nr domu 28),  Ofiara (nr domu 29).

9.            Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

10.        Za śp. Jerzego Kucharczyka, którego pogrzeb odbył się w poniedziałek 4 maja wyznaczono 3 intencje od uczestników pielgrzymów.