OGŁOSZENIA PARAFIALNE

10 Niedziela Zwykła

5.06.2016 r.

1.            Dzisiaj Święto Dziękczynienia – dzień  Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W przyszłą niedzielę po mszach nasi radni przed kościołem będą zbierać ofiary na budowę tej świątyni.

2.            Jutro pielgrzymka dzieci komunijnych na Jasną Górę. Są jeszcze dwa wolne miejsca. Wyjazd z parkingu o godz. 6.30.

3.            W sobotę pielgrzymka dzieci komunii rocznicowej do Lichenia i do Brdowa. Wyjazd z parkingu o godz. 6.00.

4.            Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.30.

5.           Próba chóru w środę o godz. 18.00.

6.           Przypominamy, że nasze sanktuarium jest kościołem stacyjnym w Roku Miłosierdzia z możliwością uzyskania odpustu zupełnego. W każdy piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 i możliwość spowiedzi świętej.

7.            W sobotę 11 czerwca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Ryk Państwa: Kacprzak lub Bartosiak (nr domu 8),  Barwicki (nr domu 14) i Szatan (nr domu 15).

8.            Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

9.            W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:

1)        śp. Jana Józefa Rózickiego z Radomia – z ofiar złożonych podczas pogrzebu wyznaczono 4 intencje od uczestników pogrzebu i jedna od Zakładu Pogrzebowego Pana Komoroskiego. 

2)        śp. Mariannę Michalczewską z Ryk – z ofiar złożonych podczas pogrzebu wyznaczono 16. intencji od uczestników pogrzebu i jedna od Zakładu Pogrzebowego Pana Komoroskiego.

3)        śp. Annę Kozłowską z Kadłubskiej Woli – pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13.30.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.