OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15 Niedziela Zwykła

10.07.2016 r.

1.            Modlitwami wspieramy wszystkich rolników, sadowników i ogrodników w ich ciężkiej pracy. Tym, którzy są na urlopach i wakacjach życzymy udanego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu.

2.            Szczęśliwie dotarła na Jasną Górę i wróciła rowerowa pielgrzymka ze Starej Błotnicy organizowana przez Pana Wójta naszej Gminy. W pielgrzymce tej wzięło udział 160 wiernych. W drogę powrotną wybrało się na rowerach 21 osób.

3.            W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na prace remontowo - budowlane w naszym Sanktuarium.

4.           Przypominamy, że nasze sanktuarium jest kościołem stacyjnym w Roku Miłosierdzia z możliwością uzyskania odpustu zupełnego. W każdy piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 i możliwość spowiedzi świętej.

5.            W sobotę 16 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kiełbowa Państwa: Kołodziejczyk (nr domu 1),  Kucharczyk (nr domu 2) i Bednarczyk (nr domu 3).

6.            Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Michał Zych, kawaler, zamieszkały Ryki, parafia tutejsza i Karolina Antoszewska, panna zamieszkała w Wyśmierzycach, parafia Wyśmierzyce – zapowiedź pierwsza. Jeśli ktokolwiek wie o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest zgłosić to do kancelarii parafialnej.

7.            Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.