OGŁOSZENIA PARAFIALNE

2 Niedziela Zwykła

17.01.2016 r.

1.           Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Patrona naszego paulińskiego Zakonu św. Pawła Pierwszego Pustelnika. Na Mszy św. o godz. 10.00 i 12.00 specjalne błogosławieństwo dzieci i niemowląt. Uroczystości przewodniczy Kanclerz Kurii Radomskiej Ks. Prałat Marek Fituch.

2.           Taca  jest przeznaczona na prace remontowo budowlane w naszym sanktuarium.

3.           Jutro kończymy wizytę duszpasterską:

 

Poniedziałek 18 stycznia:

1 Ojciec – Chruściechów: od nr 40  do nr 26 i nr 2 i 1.

2 Ojciec – Wólka Kadłubska: od nr 81 do nr 85.

3 Ojciec – Mokrosęk: od nr 54a do nr 34.

4 Ojciec – Stary Sopot: od nr 1 do nr 9 i nr 21.

5 Ojciec – Stary Sopot: od nr 22, 11 do nr 20.

   Szczegółowy program całej kolędy umieszczony jest w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii w zakładce: ogłoszenia parafialne.

4.           Wszystkich, którzy nie mogli przyjąć błogosławieństwa kolędowego prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub telefonicznie w celu uzgodnienia dogodnego terminu kolędy.

5.           Bóg zapłać za ofiary składane podczas kolędy na wymianę okien w kościele. Jeśli ktoś z pielgrzymów chciałby włączyć się w tę fundację prosimy o kontakt bezpośredni z Ojcem Proboszczem lub przez stronę internetową w zakładce: Fundacje dla Sanktuarium.

6.           We wtorek Ordynariusz Diecezji Radomskiej Ks. Bp Henryk Tomasik obchodzi swoje imieniny. Polecamy naszego Pasterza Waszym modlitwom.

7.           Natomiast w środę 20 stycznia swoje imieniny obchodzi O. Sebastian. Zapraszamy ministrantów, scholę i wszystkie dzieci na Mszę św. w jego intencji o godz. 17.00.

8.           W czwartek 21 stycznia o godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Błotnickiej. Zapraszamy na nowennę wszystkich czcicieli Matki Bożej Błotnickiej, a w szczególności mieszkańców Dębowicy. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Pocieszenia piszemy na kartkach lub przez stronę internetową parafii.

9.            W sobotę 23 stycznia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kadłubskiej Woli Państwa: Gruszczyńska (nr domu 41),  Kocon (nr domu 53a) i Bucior (nr domu 52).

10.       Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i  jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

11.       W minionym tygodniu odbył się w naszym kościele pogrzeb śp.:

1)        śp. Sławomira Wolskiego z Pierzchni – z ofiar złożonych podczas pogrzebu wyznaczono 16 intencji od uczestników pogrzebu i jedna od Zakładu Pogrzebowego Pana Komoroskiego.

 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.