OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29 Niedziela Zwykła

16.10.2016 r.

 

1.            Dzisiaj przypada rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. O godz. 10.00 młodzież naszej parafii wystawi przedstawienie pt. „Bez maski”.

2.            Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Ofiary z tacy są przeznaczone w naszym sanktuarium, zwłaszcza na zapłacenie za kostkę wokół kościoła i na parkingach. Bóg zapłać wszystkim naszym Dobroczyńcom.

3.            W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na misje.

4.            W piątek podczas Różańca będzie też Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy na Nowennę wszystkich parafian, a w szczególności mieszkańców Starego Kiełbowa.

5.            Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 15.30. Zapraszamy wszystkich do odmawiania różańca, a szczególnie dzieci i młodzież. 

6.            Bóg zapłać mieszkańcom Starej Błotnicy za ofiarę 1870  zł na ogrzewanie kościoła i wywóz śmieci. Prosimy wiernych z pozostałych wiosek o dokonanie jak najszybciej zbiórek ofiar na ogrzewanie kościoła i wywóz śmieci.

7.           Przed kościołem ministranci i schola sprzedają znicze. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na ministrantów i scholę.

 

 

 

8.            Na ławkach wyłożone są  kartki na wypominki. Prosimy zaznaczyć, czy to są wypominki listopadowe czy roczne, z jakiej miejscowości i o której godzinie roczne mają być czytane: o 9.40, czy  o 11.40.

9.            Można już zamawiać w zakrystii msze św. na 2017 rok. Prosimy tych wszystkich, którzy mają jakiekolwiek jubileusze, osiemnaste urodziny czy rocznice  śmierci swoich bliskich, aby jako pierwsi zarezerwowali sobie terminy mszy świętych. Są jeszcze terminy na 2016 rok.  

10.       W sobotę 22 października na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Czyżówki Państwa: Pankowski (nr domu 6), Cielniak (nr domu 7), i Cybulski lub Kaczmarek (nr domu 8).

11.       Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.