OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III Niedziela Wielkanocna

10.04.2016 r.

 

1.           Przypominamy, że w tym roku Miłosierdzia nasz kościół wyznaczony jest przez Księdza Biskupa Ordynariusza jako kościół stacyjny z możliwością uzyskania odpustu zupełnego.

2.           W sobotę dn. 16 kwietnia, o godz. 10.00 w sali duszpasterskiej spotkanie  młodzieży  przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, grupa ponadgimnazjalna.

3.           W piątek 29 kwietnia w godzinach 9.00 do 14.00 w naszym Sanktuarium odbędzie się spotkanie Księdza Biskupa  Ordynariusza z młodzieżą przygotowująca się do bierzmowania, jak i z tymi którzy w zeszłym roku ten sakrament przyjęli. Będzie to dzień formacyjny w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży.

4.           W niedzielę 8 maja kazania na mszach świętych wygłosi egzorcysta Ks. Sławomir Pusa. Będzie to dzień przygotowania do mszy św. o uwolnienie i uzdrowienie, która będzie odprawiona w poniedziałek 9 maja o godz. 18.00.

5.           Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy w Radomiu składa podziękowanie dzieciom za słodycze i zabawki podarowane z okazji jałmużny wielkopostnej.   

6.           Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00, a scholi o godz. 14.00.

7.            Próby chóru parafialnego w środy o godz. 18.00.

8.            W sobotę 16 kwietnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Chruściechowa Państwa: Leśniak (nr domu 14),  Kacperkiewicz (nr domu 10) i Michalski (nr domu 46).

9.            Z ofiar mszy pogrzebowej śp. Zofii Szymczak z Mokrosęku wyznaczono 16 intencji mszalnych i jedna od Zakładu Pogrzebowego Pana Komoroskiego.

10.       Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.