OGŁOSZENIA PARAFIALNE

30 Niedziela Zwykła

23.10.2016 r.

1.            Kończy się miesiąc październik. Zachęcamy do udziału w codziennym różańcu zwłaszcza tych, którzy jeszcze ani razu nie byli na nabożeństwie październikowym.

2.            Dzisiaj taca przeznaczona jest na misje.

3.            Ofiara z tacy remontowo budowlanej wyniosła 4230 zł. Bóg zapłać wszystkim naszym Dobroczyńcom.

4.            Jeszcze kilka wiosek nie zebrało ofiar na ogrzewanie kościoła i wywóz śmieci za ubiegły sezon grzewczy. Prosimy wiernych z tych miejscowości o zebranie ofiar.

5.           Przed kościołem ministranci i schola sprzedają znicze. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na ministrantów i scholę.

6.           W kiosku są do nabycia po 4 zł kalendarze na przyszły rok.

7.            W zakrystii i w kancelarii parafialnej, a od piątku 28 października także na cmentarzu parafialnym przyjmujemy na wypominki listopadowe i roczne. Na kartach prosimy zaznaczyć, czy to są wypominki listopadowe czy roczne, z jakiej miejscowości i o której godzinie roczne mają być czytane: o 9.40, czy  o 11.40.

8.            Prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich zmarłych, a także zaniedbanych grobów sąsiednich.

9.            Można już zamawiać w zakrystii msze św. na 2017 rok. Prosimy tych wszystkich, którzy mają jakiekolwiek jubileusze, osiemnaste urodziny czy rocznice  śmierci swoich bliskich, aby jako pierwsi zarezerwowali sobie terminy mszy świętych. Są jeszcze terminy na 2016 rok.

10.       W nocy z soboty na niedzielę przechodzimy na czas zimowy - zegarki cofamy o godzinę.  

11.       W sobotę 29 października na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Czyżówki Państwa: Kucharczyk (nr domu 10), Boczek (nr domu 12), i Jopek (nr domu 14).

12.       Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

13.       W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Stanisława Walczaka z Kobylnika. Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 12.00. 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.