OGŁOSZENIA PARAFIALNE

32 Niedziela Zwykła

6.11.2016 r.

1.            Dzisiaj po mszach przed kościołem nasi Radni zbierają do puszek ofiary na Kościół w Potrzebie.

2.            W piątek Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 10.00 (za Ojczyznę) i 17.00. Z racji święta Księżą Biskupi udzieli nam dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

3.            Rada naszej Gminy nadała nazwę ronda przed kościołem „Rondo Ks. Stanisława Głąbińskiego”. Nadanie nazwy nastąpi w Święto Niepodległości po Mszy św. o godz. 10.00.

4.            Bóg zapłać wszystkim, którzy powierzyli swoich zmarłych naszym modlitwom w wypominkach. Wypominki listopadowe odczytujemy do środy godzinę przed Mszą św. wieczorową odmawiając w intencji zmarłych różaniec i odprawiając w ich intencji Mszę św. Wypominki roczne odczytujemy w każdą niedzielę o godz. 9.40 i 11.40. Bóg zapłać za ofiary złożone z wypominkami.

5.            Wypominki roczne będą wywieszone w gablocie przed kościołem i będą umieszczone na stronie internetowej parafii w zakładce „intencje mszalne”. Prosimy o sprawdzenie, czy nie brakuje tam imion waszych bliskich zmarłych i czy nie ma jakichś błędów. Wszelkie nieścisłości prosimy zgłaszać w zakrystii lub przez internet.

6.            Ministranci i schola prowadzą przed kościołem wyprzedaż wkładów do zniczy.

7.            W kiosku są do nabycia kalendarze na 2017 r.: po 4 zł i po 6 zł wydane przez Diecezję Radomską.

8.            Bóg zapłać chorym odwiedzanym z posługą sakramentalną za ofiary i dary do kuchni klasztornej.

9.            Bóg zapłać Państwu Elżbiecie i Stanisławowi Gniadek z Komorowa za ofiarę 100 zł na ogrzewanie kościoła i wywóz śmieci. Bóg zapłać Panu Antoniemu Neska z Radomia za ofiarę 500 zł na kościół.

10.       W zakrystii można zamawiać msze św. na 2017 rok.

11.       Zbiórka ministrantów w soboty o godz. 10.30 i scholi o godz. 14.00.

12.      Próby chóru parafialnego w środy o godz. 18.00.

13.       W sobotę 12 listopada na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Czyżówki Państwa: Kwiatkowski lub Szot (nr domu 22), Gurka (nr domu 24a), i Kowalczyk (nr domu 24).

14.       Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.