OGŁOSZENIA PARAFIALNE

33 Niedziela Zwykła

13.11.2016 r.

1.            Za tydzień ostania niedziela roku liturgicznego Chrystusa Króla Wszechświata. Ojciec Święty Franciszek dokona uroczystego zakończenia Roku Miłosierdzia. Na każdej Mszy św. razem ze wszystkimi parafiami w Polsce dokonamy Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana.

2.            W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca ofiary będą przeznaczone na prace remontowo budowlane w naszym sanktuarium.

3.            W pierwszą niedzielę Adwentu 27 listopada do naszej parafii przybędą Bracia Klerycy z Wyższego seminarium Duchownego Ojców Paulinów na Skałce w Krakowie. Na wszystkich Mszach świętych przeprowadzą niedzielę powołań.

4.            Wypominki roczne są wywieszone w gablocie przed kościołem i są umieszczone na stronie internetowej parafii w zakładce „intencje mszalne”. Prosimy o sprawdzenie, czy nie brakuje tam imion waszych bliskich zmarłych i czy nie ma jakichś błędów. Wszelkie nieścisłości prosimy zgłaszać w zakrystii lub przez internet.

5.            W kiosku są do nabycia kalendarze na 2017 r.: po 4 zł i po 6 zł wydane przez Diecezję Radomską.

6.            W zakrystii można zamawiać msze św. na 2017 rok.

7.            Zbiórka ministrantów w soboty o godz. 10.30 i scholi o godz. 14.00.

8.           Próby chóru parafialnego w środy o godz. 18.00.

9.            W sobotę 19 listopada na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Dębowicy Państwa: Malczewski (nr domu 26), Kowalik (nr domu 27a), i Szymański (nr domu 28).

10.       Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.