OGŁOSZENIA PARAFIALNE

14 Niedziela Zwykła

9.07.2017 r.

 

1.        Bóg zapłać chorym odwiedzanym z posługą sakramentalną w domach za ofiary na kościół i produkty żywnościowe do kuchni klasztornej.

2.        W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona będzie na prace remontowo - budowlane w naszym Sanktuarium.

3.        W tym tygodniu w dniach 12 - 14 lipca odbędzie się pielgrzymka rowerowa organizowana przez naszego Pana Wójta. Pielgrzymka rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.00. O godz. 7.30 złożenie bagaży.  Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy.

4.        Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1) Hubert Rylski – kawaler, zamieszkały w Rogolinie, parafia Św. Marcina w Radzanowie i  Monika Agnieszka Krzesińska – panna, zamieszkała w Czyżówce, parafia tutejsza : zapowiedź druga.

2) Emil Adrian Górnik – kawaler, zamieszkały w Kruszynie, parafia Niepokalanego Serca NMP w Bierwcach i  Karolina Kwatek – panna, zamieszkała w Siemiradzu, parafia tutejsza : zapowiedź druga.

3) Kamil Wiśniewski – kawaler, zamieszkały w Stromcu, parafia Św. Jana Chrzciciela i  Martyna Szymańska – panna, zamieszkała w Chruściechowie, parafia tutejsza: zapowiedź druga.

4) Konrad Filipczak – kawaler, zamieszkały w Starym Kadłubie, parafia tutejsza i  Agnieszka Załęcka – panna, zamieszkała w Paprotnie, parafia Św. Teresy z Avila w Wyśmierzycach : zapowiedź druga.

5) Karol Marek Piotrowski – kawaler, zamieszkały w Starym Kadłubie, parafia tutejsza i  Ewelina Malczewska – panna, zamieszkała w Starym Kadłubie, parafia tutejsza: zapowiedź pierwsza.

6) Dariusz Krzysztof Szyderski – kawaler, zamieszkały w Młodyniach Górnych, parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Bukównie i  Ewelina Ilona Przytuła – panna, zamieszkała w Mokrosęku, parafia tutejsza: zapowiedź pierwsza.

Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest zgłosić to do kancelarii parafialnej.

5.        W sobotę 15 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Mokrosęka Państwa: Bednarek (nr domu 27), Fijałkowski (nr domu 28) i Jaśkiewicz (nr domu 27a).

6.        Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

7.        Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.