OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15 Niedziela Zwykła

16.07.2017 r.

1.        Dzisiejsza taca przeznaczona jest na prace remontowo - budowlane w naszym Sanktuarium. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom i Dobrodziejom. W Waszej intencji sprawujemy Mszę św. w ostatni dzień każdego miesiąca.

2.        W pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę organizowanej przez naszego Pana Wójta wzięło udział 184 osoby, w drogę powrotną wybrało się 21 pielgrzymów. Zdjęcia z tej pielgrzymki możemy zobaczyć na stronie internetowej naszej parafii i na Facebook Gminy Stara Błotnica .

3.        W piątek 21 lipca o godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w nowennie, a zwłaszcza mieszkańców Starego Osowa.

4.        W przyszłą niedzielę „Koalicja dla Młodych. Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej” będzie zbierać ofiary do puszek przed kościołem na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z naszego powiatu. 

5.        W dniu 6 sierpnia wyrusza z Radomia 38 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.                    

6.        Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1) Karol Marek Piotrowski – kawaler, zamieszkały w Starym Kadłubie, parafia tutejsza i  Ewelina Malczewska – panna, zamieszkała w Starym Kadłubie, parafia tutejsza: zapowiedź druga.

2) Dariusz Krzysztof Szyderski – kawaler, zamieszkały w Młodyniach Górnych, parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Bukównie i  Ewelina Ilona Przytuła – panna, zamieszkała w Mokrosęku, parafia tutejsza: zapowiedź druga.

Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest zgłosić to do kancelarii parafialnej.

7.        W sobotę 22 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Mokrosęka Państwa: Włodarczyk (nr domu 35), Zaremba (nr domu 36) i Boczek (nr domu 37).

8.        Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

9.        Za wszystkie złożone ofiary i dary do kuchni klasztornej serdecznie dziękujemy.