OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16 Niedziela Zwykła

23.07.2017 r.

1.        Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na prace remontowo - budowlane w naszym Sanktuarium wyniosła 4155 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom i Dobrodziejom.

2.        Dzisiaj po Mszy świętej przed kościołem - „Koalicja dla Młodych”, Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej”, zbiera ofiary do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z naszego powiatu przy pomocy Stowarzyszenia „Kobiety dla Starej Błotnicy”.

3.        W Kaszowie od godz. 16.00 tzw. „święto kaszy”. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

4.        W przyszłą niedzielę po mszach poświęcenie pojazdów z racji przypadającego w tym tygodniu święta św. Krzysztofa Patrona Kierowców.   

5.        W dniu 6 sierpnia wyrusza z Radomia 38 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.

6.        Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1) Marcin Łukasz Kozdrach – kawaler, zamieszkały w Starym Kadłubie, parafia tutejsza i  Monika Kiepiela – panna, zamieszkała w Starych Żdżarach, parafia św. Józefa Robotnika w Starym Goździe: zapowiedź pierwsza.

Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest zgłosić to do kancelarii parafialnej.

7.        W sobotę 29 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Mokrosęka Państwa: Kacprzak (nr domu 38), Włodarczyk (nr domu 40) i Zalewski (nr domu 44).

8.        W przyszłą niedzielę, po Mszy św. wieczornej – spotkanie Rady Parafialnej w domu duszpasterskim.

9.        Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

10.   Za wszystkie złożone ofiary i dary do kuchni klasztornej serdecznie dziękujemy.

11.   W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności Śp. Annę Pietraszewską z Siemiradza Z ofiar złożonych na pogrzebie wyznaczono 8 intencji i jedna od Zakładu Pogrzebowego Pana Komoroskiego. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.