OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Uroczystość św. Pawła Pierwszego Pustelnika

15.01.2017 r.

 

1.        Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Patrona naszego paulińskiego Zakonu św. Pawła Pierwszego Pustelnika. Na Mszy św. o godz. 10.00 i 12.00 specjalne błogosławieństwo dzieci i niemowląt. Uroczystości przewodniczy Ksiądz Infułat Stanisław Pindera z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Starachowicach.

2.        Taca dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na spłacenie kostki wokół kościoła i na parkingach.

3.        W czwartek Ordynariusz Diecezji Radomskiej Ks. Bp Henryk Tomasik obchodzi swoje imieniny. Polecamy naszego Pasterza Waszym modlitwom.

4.        W sobotę 21 stycznia o godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy na nowennę wszystkich czcicieli Matki Bożej Błotnickiej, a w szczególności mieszkańców Wólki Pierzchnieńskiej. Prośby i podziękowania do Matki Bożej piszemy na kartkach lub przez stronę internetową parafii.

5.        W sobotę 21 stycznia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starej Błotnicy Państwa: Natora (nr domu 45), Kopycki (nr domu 42), i Muskała (nr domu 48).

6.        Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

7.        W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:

1)        śp. Stanisławę Jasińską z Kadłubskiej Woli – z ofiar złożonych podczas pogrzebu wyznaczono 5 intencji od uczestników pogrzebu i jedna od Zakładu Pogrzebowego Pana Komoroskiego.

2)        Z ofiar na pogrzebie śp. Bolesława Ofata wyznaczono za zmarłego 10 intencji mszalnych i jedna od Zakładu Pogrzebowego Pana Komoroskiego.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taca dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na spłacenie kostki wokół kościoła i na parkingach.