OGŁOSZENIA PARAFIALNE

24 Niedziela Zwykła

17.09.2017 r.

1.         Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na prace remontowo budowlane prowadzone w naszym sanktuarium.

2.         Dzisiaj przypada 78 rocznica napadu Związku Radzieckiego na Polskę. Pamiętajmy o wszystkich pomordowanych  w czasie wojny i komunizmu.

3.         W czwartek 21 września, święto Św. Mateusza Apostoła. O godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Błotnickiej. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w nowennie, a zwłaszcza mieszkańców Kadłubskiej Woli.

4.         W sobotę 7 października udamy się autokarem z pielgrzymką różańcową do Sanktuarium w Wysokim Kole – zapisy u O. Przemysława i w zakrystii.

5.         Zapisy do grona ministrantów i scholi parafialnej są u O. Sebastiana .

6.         Próba chóru w środę o godz. 18.00.

7.         Zbliża się nowy sezon grzewczy. Jeszcze kilka wiosek zalega z ofiarami na ogrzewanie za poprzedni rok. Prosimy wiernych z tych wiosek o dokonanie jak najszybciej zbiórek ofiar na ogrzewanie i wywóz śmieci z cmentarza.

8.         W sobotę 23  września na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Sopotu Państwa: Jurczak (nr domu 19), Jurczak (nr domu 20), Zieliński (nr domu 18) i Broda (nr domu 17).

9.         Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

10.   Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.