OGŁOSZENIA PARAFIALNE

26 Niedziela Zwykła

1.10.2017 r.

1.        Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.00.

2.        Rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 15.30.

3.        Jutro Święto Świętych Aniołów Stróżów, w środę Św. Franciszka z Asyżu, w czwartek św. Faustyny Kowalskiej, w sobotę Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

4.        W tym tygodniu przypadają Pierwsze: Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.  Od godz. 16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

5.        Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną od godz. 9.00 w czwartek, w piątek i w sobotę.

6.        W sobotę 7 października udamy się autokarem z pielgrzymką różańcową do Sanktuarium w Wysokim Kole – zapisy u O. Przemysława w zakrystii. Wyjazd z placu sprzed kościoła o godzinie 7.30.

7.        W Uroczystość NMP Różańcowej w sobotę 7 października podczas Mszy św. o godz. 17.00 uroczyste poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom komunijnym. Obecność dzieci i rodziców obowiązkowa.

8.        W dniu 13 października pragniemy zakończyć obchody 100–lecia objawień fatimskich. Zapraszamy na godz. 20.00, aby dziękować, uwielbiać i adorować Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Na koniec procesja fatimska wokół kościoła.

9.        Na stolikach pod chórem wyłożone są  kartki na wypominki listopadowe i roczne.

10.   Zapisy do grona ministrantów i scholi parafialnej są u O. Sebastiana.

11.   Przed kościołem ministranci i schola prowadzą sprzedaż zniczy. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na ministrantów i scholę.

12.   Zbliża się nowy sezon grzewczy. Jeszcze kilka wiosek zalega z ofiarami na ogrzewanie za poprzedni rok. Prosimy wiernych z tych wiosek o dokonanie zbiórek ofiar na ogrzewanie i wywóz śmieci z cmentarza.

13.   W sklepie przy kościele są do nabycia kalendarze na 2018 rok.

14.   W sobotę 7 października na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Szeliga (nr domu 1), Gościnny (nr domu 2) i Łopata (nr domu 3).

15.   Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

16.   Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.