OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

27 Niedziela Zwykła

8.10.2017 r.

1.        Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2.        W piątek 13 października pragniemy zakończyć obchody 100–lecia objawień fatimskich. Zapraszamy na godz. 20.00, aby dziękować, uwielbiać i adorować Jezusa w Najświętszym Sakramencie, odmawiać różaniec. Na koniec procesja fatimska wokół kościoła. Prosimy o przyniesienie świec.

3.        W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca ofiary będą przeznaczone na prace remontowo budowlane w naszym sanktuarium. Również na prośbę naszego biskupa będzie zbiórka do puszek dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Meksyku.

4.        Bóg zapłać chorym odwiedzanym z posługą sakramentalną w domach za ofiary i dary do kuchni klasztornej.

5.        Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 15.30. Zapraszamy wszystkich do odmawiania różańca, a szczególnie dzieci i młodzież.

6.        Na stolikach pod chórem wyłożone są  kartki na wypominki listopadowe i roczne.

7.        Przed kościołem ministranci i schola prowadzą sprzedaż zniczy. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na ministrantów i scholę.

8.        W sklepie przy kościele są do nabycia kalendarze na 2018 rok.

9.        Od przyszłej niedzieli można już zamawiać w zakrystii msze św. na 2018 rok.

10.   Ogłoszenie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania: katecheza dla klasy II gimnazjum odbędzie się w piątek o godz. 18.00. Katecheza dla klasy III gimnazjum i I ponadgimnazjalnej w sobotę o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa.

11.   W sobotę 14 października na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Zalewski (nr domu 5), Marszałek (nr domu 6) i Sobień (nr domu 7).

12.   Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

13.   Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.