OGŁOSZENIA PARAFIALNE

28 Niedziela Zwykła

15.10.2017 r.

1.        Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca - ofiary na tacę są przeznaczone na prace remontowo budowlane w naszym sanktuarium. Przed kościołem zbiórka do puszek dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Meksyku.

2.        Od dzisiaj można zamawiać w zakrystii msze św. na 2018 rok.

3.        Jutro 16 października przypada 39 rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

4.        W środę przypada 10 rocznica śmierci Biskupa Jana Chrapka.

5.        W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na misje.

6.        Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 15.30. Zapraszamy wszystkich do odmawiania różańca, a szczególnie dzieci i młodzież.

7.        Na stoliku pod chórem są  wyłożone kartki na wypominki. Prosimy zaznaczyć, czy to są wypominki listopadowe czy roczne, z jakiej miejscowości i o której godzinie roczne mają być czytane: o 9.40, czy  o 11.40.

8.        Przed kościołem ministranci i schola prowadzą sprzedaż zniczy. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na ministrantów i scholę.

9.        W sklepie przy kościele są do nabycia kalendarze na 2018 rok.

10.   We wtorek na godzinę 18.30 do kościoła zapraszamy na spotkanie informacyjne rodziców młodzieży przygotowujących się do bierzmowania (jedno z rodziców) –  czas trwania ok. 30 min.

11.   Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej naszego sanktuarium. Możemy tam także zobaczyć piękny film o Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Starej Błotnicy. 

12.   W sobotę 21 października na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Kowalik (nr domu 9), Utkowski (nr domu 10) i Federowicz (nr domu 13).

13.   Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

14.   Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.