OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29 Niedziela Zwykła

22.10.2017 r.

1.         Taca z trzeciej niedzieli miesiąca na prace remontowo budowlane w naszym sanktuarium wyniosła: 3545 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom i Dobrodziejom. Do puszek – ofiarę na poszkodowanych w Meksyku złożyliśmy 945 zł.

2.         Dzisiejsza taca jest przeznaczona na misje.

3.         Można już zamawiać w zakrystii msze św. na 2018 rok.

4.         Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 15.30. Zapraszamy wszystkich do odmawiania różańca, a szczególnie dzieci i młodzież.

5.         Na stoliku pod chórem są  wyłożone kartki na wypominki. Na kartach prosimy zaznaczyć, czy to są wypominki listopadowe czy roczne, z jakiej miejscowości i o której godzinie roczne mają być czytane: o 9.40, czy  o 11.40.

6.         Prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich zmarłych, a także uporządkowanie zaniedbanych grobów sąsiednich.

7.         Przed kościołem ministranci i schola prowadzą sprzedaż zniczy. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na ministrantów i scholę.

8.         W sklepie przy kościele są do nabycia kalendarze na 2018 rok.

9.         W nocy z soboty na niedzielę przechodzimy na czas zimowy - zegarki cofamy o godzinę.

10.    W sobotę 28 października na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Kołtunowicz (nr domu 14), Spólny (nr domu 16) i Pośnik (nr domu 17).

11.    Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

12.    Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.