OGŁOSZENIA PARAFIALNE

31 Niedziela Zwykła

5.11.2017 r.

1.         Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.00.

2.         Do 9 listopada o godz. 17.00 (w niedzielę o godz. 16.00) jest odprawiana Msza św. Oktawalna w intencji zmarłych. Ich imiona odczytujemy i modlimy się za nich pół godziny przed Mszą św.

3.         Do 8 listopada możemy codziennie uzyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych przez nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.

4.         Wypominki roczne zostaną wywieszone w gablocie przed kościołem i ukarzą się na stronie internetowej parafii w zakładce „Intencje mszalne”. Prosimy o zgłaszanie wszelkich nieścisłości i błędów.

5.         Ministranci i schola prowadzą przed cmentarzem wyprzedaż ostatnich sztuk zniczy i wkładów . Tym wszystkim, którzy wsparli dzieci i młodzież z naszej parafii, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

6.         Serdecznie dziękujemy chorym odwiedzonym z posługą sakramentalną za ofiary na kościół i dary do kuchni klasztornej.

7.         W sobotę Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 10.00 (za Ojczyznę) i 17.00.

8.         W przyszłą niedzielę po mszach będą zbierane ofiary do puszek na Kościół w potrzebie.

9.         Można zamawiać w zakrystii msze św. na 2018 rok.

10.    Organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę, na czuwanie modlitewne. Szczegóły umieszczone są na tablicy informacyjnej przed kościołem.

11.    W piątek 10 listopada na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Szatan (nr domu 24), Szyderski (nr domu 25) i Kapusta (nr domu 26).

12.    Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

13.    Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

14.    W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:

śp. Mariannę Szymańską ze Starego Kadłuba – z ofiar złożonych podczas pogrzebu wyznaczono 21 intencji od uczestników pogrzebu, jedna od Państwa Boczków ze Starego Kadłuba i jedna od Zakładu Pogrzebowego Pana Komoroskiego. 

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.