OGŁOSZENIA PARAFIALNE

33 Niedziela Zwykła

19.11.2017 r.

1.      Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca - ofiary na tacę są przeznaczone na prace remontowo budowlane w naszym sanktuarium.

2.      W zeszłą niedzielę zebrano 950 zł na organizację „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. Dziękujemy serdecznie za złożone ofiary.

3.      We wtorek o godz. 16.30 - Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy wszystkich parafian a w szczególności mieszkańców Wólki Pierzchnieńskiej i Wólki Kadłubskiej. Podczas Mszy św. będzie śpiewała nasza schola dziecięca z racji św. Cecylii Patronki Muzyki Kościelnej.

4.      W środę na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy w sposób szczególny dziękować za zaangażowanie naszego parafialnego chóru w dniu liturgicznego wspomnienia św. Cecylii.

5.      Spotkanie dla młodzieży ponadgimnazjalnej przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w sobotę, o godz. 18.00.

6.      Za tydzień ostania niedziela roku liturgicznego Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

7.      Wypominki roczne są wywieszone w gablocie przed kościołem i ukazały się na stronie internetowej parafii w zakładce „Intencje mszalne” i „Cmentarz”. Prosimy jeszcze o zgłaszanie wszelkich nieścisłości i błędów.

8.          Organizujemy pielgrzymkę na czuwanie na Jasną Górę. Szczegóły są umieszczone w gablocie przed kościołem. Są jeszcze wolne miejsca. Lista zostanie zamknięta 20 listopada.

9.          Dziękujemy mieszkańcom Chruściechowa za złożoną ofiarę – 980 zł, na ogrzewanie i wywóz śmieci.

10.      W sobotę 25 listopada na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Pośnik (nr domu 32), Frączek (nr domu 71) i Górka (nr domu 70).

11.      Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

12.      Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.