OGŁOSZENIA PARAFIALNE

34 Niedziela Zwykła

Uroczystość Jezusa Chrystusa

Króla Wszechświata

26.11.2017 r.

1.            Dzisiaj ostania niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

2.            Ofiary z trzeciej niedzieli miesiąca przeznaczone na prace remontowo budowlane wyniosły 4566 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom i Dobrodziejom za te i inne ofiary na Sanktuarium. W Waszej intencji, jak zwykle, odprawimy Mszę św. w ostatni dzień miesiąca o godz. 17.00.

3.            W czwartek św. Andrzeja Apostoła.

4.            W tym tygodniu przypadają Pierwsze: Piątek i Sobota Miesiąca.  Od godz. 16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Natomiast odwiedziny chorych  będą bliżej świąt tj. 14, 15 i 16 grudnia.

5.            W piątek po mszy świętej o godz. 17.00 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

6.            W przyszła niedzielę – I Niedzielę Adwentu „Koalicja dla Młodych” Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej organizuje zbiórkę pieniędzy do puszek na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży. Zbiórka będzie przeprowadzona przy pomocy Stowarzyszenia „Kobiety dla Starej Błotnicy”.

7.            Zapraszamy serdecznie na Roraty – codziennie o godz. 17, a szczególnie dzieci z lampionami.

8.            W sobotę 2 grudnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Wiatrak (nr domu 33), Wiatrak (nr domu 33a) i Bukowski (nr domu 36).

9.            Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

10.       Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

11.       Z ofiar na pogrzebie śp. Jana Burakowskiego wyznaczono za zmarłego 11  intencji mszalnych i jedna od Zakładu Pogrzebowego Pana Komoroskiego.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.