OGŁOSZENIA PARAFIALNE

7 Niedziela Zwykła

19.02.2017 r.

 

1.        Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca ofiary są przeznaczone na spłacenie kostki wokół kościoła i na parkingach. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom i Dobrodziejom. W Waszej intencji odprawiamy Mszę św. przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Pocieszenia w ostatni dzień miesiąca o godz. 17.00.

2.        We wtorek 21 lutego o godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy na nowennę wszystkich czcicieli Matki Bożej Błotnickiej, a w szczególności mieszkańców Kadłubskiej Woli. Prośby i podziękowania do Matki Bożej piszemy na kartkach lub przez stronę internetową parafii.

3.        W sobotę 25 lutego na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starej Błotnicy Państwa: Boczek (nr domu 62), Berliński (nr domu 63), i Gumowski (nr domu 65).

4.        Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

5.            W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:

1)        śp. Jana Piechocińskiego z Chruściechowa – z ofiar złożonych podczas pogrzebu wyznaczono 8 intencji od uczestników pogrzebu i jedna od Zakładu Pogrzebowego Pana Komoroskiego. 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.