OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Wielkanocna

Niedziela Miłosierdzia Bożego

23.04.2017 r.

 

1.        Dzisiaj Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Caritas. Każdy, kto w święto Miłosierdzia Bożego przystąpi do Komunii św., dostąpi łaski zupełnego odpuszczenia win i kar oraz wyprosi wszystko dla siebie i bliźnich zwłaszcza łaskę nawrócenia grzeszników.

2.        Taca z poprzedniej niedzieli na prace remontowo budowlane w naszym sanktuarium, zwłaszcza spłacenie kostki brukowej wokół kościoła i na parkingach wyniosła 6450 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom i Dobrodziejom. W Waszej intencji zostanie odprawiona Msza św. w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.

3.        W przyszłą niedzielę po mszach świętych będą zbierane ofiary do puszek na pomoc dla ofiar wojny w Syrii. Radnych prosimy o dokonanie tej zbiórki.

4.        Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00, a scholi o godz. 14.00.

5.        Próby chóru parafialnego w środy o godz. 18.00.

6.        Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1) Marek Kołtunowicz – kawaler lat 25 zamieszkały w Starym Sopocie, parafia tutejsza i  Julia Chrobak – panna lat 24, zamieszkała w Piszu, parafia                                           św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Piszu : zapowiedź pierwsza.

Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest zgłosić to do kancelarii parafialnej.

7.        Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.