OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Świętej Rodziny Jezusa, Józefa i Maryi

31.12.2017 r.

1.            Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Świętej Rodziny Jezusa, Józefa i Maryi. Opiece Świętej Rodziny polecamy wszystkie rodziny naszej parafii i naszych gości.

2.            Dzisiaj o godz. 15.30 odbędzie się  nabożeństwo dziękczynno-błagalne na koniec roku 2017  - serdecznie zapraszamy.

3.            Jutro 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte będą jak w niedzielę. Przypominamy że Uroczystość ta należy do świąt nakazanych i obowiązuje nas udział we Mszy św.

4.            W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do trwania w łasce uświęcającej, a ci którzy praktykują pierwsze piątki miesiąca niechaj przyjmą Komunię św. Z racji kolędy nie będzie w tym miesiącu odwiedzin chorych.

5.            W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte będą jak w niedzielę. Na każdej Mszy poświęcenie kadzidła i kredy.

6.            W przyszłą niedzielę w święto Chrztu Pańskiego będzie można zabrać z kościoła wodę święconą. Wodą tą kapłan poświęci nasze rodziny i domostwa. Pokropienia wodą święconą mogą dokonać także wierni osobiście.

7.            Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii (kolęda). Grafik kolędy wywieszony jest w gablocie przed kościołem oraz znajduje się na stronie internetowej naszej parafii w zakładce „Ogłoszenia duszpasterskie”.

8.            Podczas wizyty duszpasterskiej prosimy w miarę możliwości o obecność całej rodziny. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 10.00, a w soboty o godz. 9.00. Prosimy o przysłanie po kapłana samochodu.

9.            Pragniemy serdecznie podziękować Parafianom i Gościom za produkty żywnościowe złożone z racji świąt do klasztoru.

10.       Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję Ojcom za zrobienie żłobka w kościele oraz ministrantom, scholi i chórowi za oprawę liturgiczną.

11.       We wtorek 2 stycznia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Jeżak (nr domu 61), Tkaczyk (nr domu 60) i Skowroński (nr domu 59).

12.       Wszystkim parafianom i pielgrzymom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Pocieszenia.

13.       Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.