OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Pierwsza Niedziela Adwentu

2.12.2018 r.

1.        Dzisiaj pierwsza niedziela Adwentu. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji do godziny 16.00.

2.        Dzisiejsza taca jest przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Przez najbliższe trzy miesiące każda pierwsza niedziela miesiąca będzie przeznaczona na ten cel.

3.        Od jutra rozpoczynamy Roraty. Zapraszamy dzieci z lampionami, młodzież i wszystkich dorosłych na to oczekiwanie z Maryją Niepokalaną na przyjście Zbawiciela.

4.        W tym tygodniu przypadają Pierwsze: Czwartek i Piątek Miesiąca.  Od godz. 16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 14.00 – dwóch kałanów dla miejscowości: Czyżówka, Mokrosęk, Stary Sopot, Kobylnik, Siemiradz raz Stara Błotnica, Wyręba, Kadłubska Wola i Stary Kadłub. W sobotę – od godz. 8.30: Stary Kiełbów, Chruściechów, Jakubów i Osów.

5.        W sobotę 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, i 17.00. Jest to patronalne święto naszych nowicjuszy i kleryków oraz młodzieży żeńskiej. Polecamy ich waszej modlitwie. W tym dniu na Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się uroczyste poświęcenie
i nałożenie medalików Niepokalanej dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii św.
 Również w sobotę o godz. 10.00 - dzień skupienia dla narzeczonych.

6.        W przyszłą niedzielę 9 grudnia zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

7.        W zakrystii są do nabycia świece adwentowe. Dochód przeznaczony jest na Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

8.        Przed kościołem ministranci i schola rozprowadzają zrobione własnoręcznie figurki bożonarodzeniowe i stroiki.

9.        W piątek 7 grudnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kadłubskiej Woli Państwa: Walkiewicz (nr domu 20), Kopycka (nr domu 21) i Kowalczyk (nr domu 22).

10.   Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

11.   W tym tygodniu odeszła do wieczności ś.p. Natalia Kucharczyk z Siemiradza.