OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 1 Niedzielę Wielkiego Postu

18.02.2018 r.

1.           Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę  przeznaczone są na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszym Sanktuarium.

2.           W środę 21 lutego o godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy na nowennę wszystkich czcicieli Matki Bożej Błotnickiej, a w szczególności mieszkańców Ryk.

3.           Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie: klasy drugie i trzecie gimnazjum w piątek na godz. 17.30, natomiast klasy ponadgimazjalne w sobotę na godz. 18.00.

4.           W sobotę o godz. 10.00 regionalny dzień skupienia dla narzeczonych.

5.           Dziękuję bardzo za zbiórkę sprzętu AGD. Niechaj chociaż jakaś część pieniędzy wspomoże naszych braci w Afryce.

6.           W Wielkim Poście zachęcamy wszystkich do modlitwy, postu i jałmużny. Praktykowanie pokuty zobowiązuje nas też do powstrzymania się od udziału w zabawach i dyskotekach. W piątki odprawiamy Drogę Krzyżową o godz. 16.30, a w niedzielę Gorzkie Żale o godz. 15.30. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7.            W zakrystii przyjmujemy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

8.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.