OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13 Niedziela Zwykła

1.07.2018 r.

1.        Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 16.00.

2.        Taca przeznaczona jest na spłacenie ogrzewania kościoła.

3.        Na Mszy św. o godz. 12.00 O. Jacek Nawalny dziękuje Bogu za 25 lat swojego kapłaństwa.

4.        Bóg zapłać wszystkim, którzy przyjęli do swojego domu i ugościli pielgrzymów z 29 Pieszej Pielgrzymki w intencji Trzeźwości z Radomia do Niepokalanowa.

5.        W tym tygodniu przypadają Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota Miesiąca. W tych dniach wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 i możliwość spowiedzi świętej. Odwiedziny chorych od godziny 8.30.

6.        W sierpniu  z racji okresu wakacyjnego odwiedziny chorych zostaną zawieszone.

7.        W przyszłą niedzielę jubileusz 50-lecia Straży Pożarnej w Kobylniku. Na Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się poświęcenie sztandaru.

8.        W dniach 11-13 lipca odbędzie się 8 rowerowa pielgrzymka ze Starej Błotnicy na Jasną Górę, Termin zgłaszania uczestników do 4 lipca. Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy.

9.        Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1)        Sławiński Daniel, zamieszkały w Warszawie, parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starych Babicach i Magdalena Siedlecka, zamieszkała w Starej Błotnicy, parafia tutejsza: zapowiedź druga.

2)        Jarosław Granecki, zamieszkały w Rykach, parafia tutejsza i Małgorzata Pucek, zamieszkała w Nowym Kadłubku, parafia św. Józefa w Starym Goździe: zapowiedź druga.

O przeszkodach zachodzących między narzeczonymi prosimy zgłaszać  do kancelarii parafialnej.

10.    W sobotę 7 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kadłuba Państwa: Białkowski (nr domu 6), Szymański (nr domu 7a) i Szymański (nr domu 7).

11.    Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.