OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15 Niedziela Zwykła

15.07.2018 r.

1.        Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na prace remontowo-budowlane.

2.        W pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę organizowanej przez naszego Pana Wójta wzięło udział 161 osób, w drogę powrotną wybrało się 11 pielgrzymów.

3.        W sobotę 21 lipca o godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w nowennie, a zwłaszcza mieszkańców Starego Osowa.

4.        Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1)        Hubert Tkaczyk – kawaler zamieszkały w Starym Kobylniku parafia tutejsza i Katarzyna Nowakowska – panna zamieszkała w miejscowości Ulów parafia Św. Stanisława Bpa w Kostrzynie: zapowiedź druga.

2)        Robert Marcinkowski – kawaler parafia tutejsza i Iwona Krzemińska – panna zamieszkała w Radomiu parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus: zapowiedź pierwsza.

3)        Kacper Siurnik – kawaler zamieszkały w Siemiradzu parafia tutejsza i Magdalena Agnieszka Żurek – panna zamieszkała w miejscowości Bielicha parafia Matki Bożej Różańcowej w miejscowości Bielicha: zapowiedź pierwsza.

O przeszkodach zachodzących między narzeczonymi prosimy zgłaszać  do kancelarii parafialnej.

5.         Z ofiar złożonych podczas pogrzebu śp. Anny Tkaczyk wyznaczono 4 intencje od uczestników pogrzebu.

6.         W sobotę 21 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kadłuba Państwa: Zbiciak (nr domu 10), Zbiciak (nr domu 11) i Królikowski (nr domu 12).

7.         Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.